ताजा खबर
Home / Entertainment News / नेपाली कथानक चलचीत्र अग्निदहनको छायाङकन चितवनमा

नेपाली कथानक चलचीत्र अग्निदहनको छायाङकन चितवनमा०३ कार्तिक, रत्ननगर, चितवन
नेपालीको आवाज मनोरञ्जन डेस्क
बोक्सी प्रथा विरुद्ध जनचेतना जगाउन निर्माण सुरु गरिएको चलसिचत्र अग्निदहनको चितवनमा छायाङकन गरिएको छ । काठमाडौंमा छायङकन सुभारम्भ गरिएको सो चलचित्र युनिटले मंगलवार चितवन आएर पत्रकार सम्मेलन गरी चलचित्र निर्माण गर्नूको उद्देश्यका वारेमा जानकारी गराएको हो । रत्ननगर ५ चित्रसारीको थारु बस्तीमा चलचित्रको छायाङकन गरिएको हो ।
IMG_20161018_151508
मान्छे बोक्सी हुन्न कहिल्यै राष्ट्रिय जागरण प्रतिष्ठान काठमाडौंले निर्माण सुरु गरिएको चलचित्रमा घनश्याम लामिछानेले निर्देशन गरेको छन । चलचित्रको संरक्षकमा भूबनेश्वर शर्मा पौडेल र मोहनराज पौडेल रहेका छन ।

IMG_20161018_152521
पत्रकार तथा लेखक लोकमणि पौडेलले बोक्सी प्रथा विरुद्ध लेखेको उपन्यासको कथाबस्तुलाई अग्निदहन नाम दिएर चलचित्र बनाईएको हो । चलचित्रको छायाङकन दीर्घ गुरुङ र विवि अनुरागीले संगित भरेका छन । चलचित्रमा अनुपमा भण्डारी,प्रमिला तुलाचन,प्रकाश घिमिरे,माओत्से गुरुङ,तुलासा जिसी,लक्ष्मण ढुंगाना,नविन घायल,दुर्गा न्यौपाने,ओमराज पौडेल,कृष्ण बहादुर कुँवर,माधबशरण पौडेल,शरला कुमारी पाण्डे र अर्जुन न्यौपानेले अभिनय गरेका छन । सो चलचित्रको चितवनमा पनि छायाङकन गरिएको छ । चलचित्रको काठमाडौं,पोखरा,चितवन र हेटौडामा छायाङकन गर्ने योजना रहेको लेखक लोकमणि पौडेलले जानकारी दिए ।

About Mahesh Pandey